FKP0D006800B00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
FKP0D006800B00KSSD
JLCPCB Part #
C3792424
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 63V、100V 680pF ±10% 插件,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS