FKP0D001500B00KSSD
MFR.Part #
FKP0D001500B00KSSD
JLCPCB Part #
C3786932
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150pF 63V、100V ±10% 插件,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS