FKP0C004700B00JSSD
MFR.Part #
FKP0C004700B00JSSD
JLCPCB Part #
C3795946
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+100℃ 40V、63V 470pF ±5% 插件,P=2.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS