DCP4L055007JD4KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
DCP4L055007JD4KSSD
JLCPCB Part #
C3796690
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 50uF 800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS