WL2863D28-4/TR
MFR.Part #
WL2863D28-4/TR
JLCPCB Part #
C506139
Package
DFN1x1-4L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100dB@(1kHz) 170mV@(250mA) 2.8V 21uA 250mA 5.5V 7uVrms Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive DFN1x1-4L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS