ESD9N18BA-2/TR
Extended
Manufacturer
WILLSEMI(Will Semicon)
MFR.Part #
ESD9N18BA-2/TR
JLCPCB Part #
C719450
Package
DFN1006-2L
Description
1 18V 21V 24V 500pA 6.5A@8/20us 8pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS