HVQ20-48S24V3
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HVQ20-48S24V3
JLCPCB Part #
C5916211
Package
DIP-6
Description
18V~75V 24V 834mA 88% DIP-6 DC-DC Power Modules ROHS