HVQ10-24S03V3
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HVQ10-24S03V3
JLCPCB Part #
C2988391
Package
Plugin
Description
2.4A 2200uF 3.3V 78% 插件 Isolated Power Modules ROHS