WYD2H221KB4S620000
MFR.Part #
WYD2H221KB4S620000
JLCPCB Part #
C7503339
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 500V CQC、UL、VDE、ENEC Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS