W42Q3474KP8L00A0W0
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W42Q3474KP8L00A0W0
JLCPCB Part #
C7502460
Package
Plugin,P=22mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC、CB X2 ±10% Plugin,P=22mm Safety Capacitors ROHS