W372S683JJ6L00B0FC
MFR.Part #
W372S683JJ6L00B0FC
JLCPCB Part #
C22378662
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 68nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS