W372S474KK6L0090EC
MFR.Part #
W372S474KK6L0090EC
JLCPCB Part #
C22378667
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS