W372S334KK6WJ1C0EC
MFR.Part #
W372S334KK6WJ1C0EC
JLCPCB Part #
C22378686
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 450V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS