W372S334KK6L0090EC
MFR.Part #
W372S334KK6L0090EC
JLCPCB Part #
C22378688
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 450V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS