W312S474KM6L00200W
MFR.Part #
W312S474KM6L00200W
JLCPCB Part #
C21390162
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS