W312S223JJ5SA1900C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W312S223JJ5SA1900C
JLCPCB Part #
C21390164
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 450V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS