W312J681KJ5L00B00W
MFR.Part #
W312J681KJ5L00B00W
JLCPCB Part #
C21390172
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680pF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS