W312J473JJ6L00A0GC
MFR.Part #
W312J473JJ6L00A0GC
JLCPCB Part #
C21390182
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 47nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS