W312J334JM8L00B0FC
MFR.Part #
W312J334JM8L00B0FC
JLCPCB Part #
C21390193
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS