W312J333JK6SN1A00C
MFR.Part #
W312J333JK6SN1A00C
JLCPCB Part #
C21390194
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS