W312J104JK6L00A0GC
MFR.Part #
W312J104JK6L00A0GC
JLCPCB Part #
C21390227
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS