W312J103JJ6SA1900C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W312J103JJ6SA1900C
JLCPCB Part #
C21390235
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS