W312G805KR1SC1A0EK
MFR.Part #
W312G805KR1SC1A0EK
JLCPCB Part #
C21390240
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 8uF ±10% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS