W212E684JM8L00A0DC
MFR.Part #
W212E684JM8L00A0DC
JLCPCB Part #
C20625341
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 250V 680nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS