W212E225KP8L00A00W
MFR.Part #
W212E225KP8L00A00W
JLCPCB Part #
C20625343
Package
Plugin,P=22mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22mm Film Capacitors ROHS