W143D473KN8L00A0RW
MFR.Part #
W143D473KN8L00A0RW
JLCPCB Part #
C22362701
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 47nF ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS