W143C562KM8L00B0MC
MFR.Part #
W143C562KM8L00B0MC
JLCPCB Part #
C22362712
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 5.6nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS