W142J104KP9L00A00W
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W142J104KP9L00A00W
JLCPCB Part #
C22362734
Package
Plugin,P=22mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±10% 插件,P=22mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS