SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C3445983
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 36.8V 48.4A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS