SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C3445978
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS