SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C3445975
Package
DO-214AC(SMA)
Description
15V 16.4A 18.5V 1uA 24.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS