SMAJ12CA
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
SMAJ12CA
JLCPCB Part #
C3445973
Package
DO-214AC(SMA)
Description
12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A@10/1000us 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS