BTB04-600BW
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
BTB04-600BW
JLCPCB Part #
C2901054
Package
TO-252
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 1.5V 1W 40A 4A 50mA 600V 60mA TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS