M55342E06B352AS-TR
Extended
Manufacturer
WEC
MFR.Part #
M55342E06B352AS-TR
JLCPCB Part #
C4337398
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 352Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount