C212J22270P20001
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C212J22270P20001
JLCPCB Part #
C52205130
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 630V Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS