SX1262S915N0S1
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
SX1262S915N0S1
JLCPCB Part #
C22380762
Package
SMD,11.5x11.5mm
Description
-137dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.7V 118mA 22dBm 4.2mA 915MHz SPI Transceiver SMD,11.5x11.5mm RF Modules ROHS