PAN3031S433N0S1
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
PAN3031S433N0S1
JLCPCB Part #
C22380760
Package
SMD,13.5x12mm
Description
-129dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 110mA 18mA 20dBm 433MHz SPI Transceiver SMD,13.5x12mm RF Modules ROHS