CRS300FT-73-47RAA
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
CRS300FT-73-47RAA
JLCPCB Part #
C6888372
Package
Plugin,D5.5xL12.6mm
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+40ppm/℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±1% Plugin,D5.5xL12.6mm Through Hole Resistors ROHS