CRF300JT-73-47RUL
MFR.Part #
CRF300JT-73-47RUL
JLCPCB Part #
C5603102
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D6xL12.6mm Through Hole Resistors ROHS