CRF300JT-73-10RUL
MFR.Part #
CRF300JT-73-10RUL
JLCPCB Part #
C7233632
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±5% 插件,D6xL12.6mm Through Hole Resistors ROHS