CRF200JT-52-10RUL
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
CRF200JT-52-10RUL
JLCPCB Part #
C5603099
Package
Plugin,D4xL9.7mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors ROHS