CRF110JT-52-4R7UL
MFR.Part #
CRF110JT-52-4R7UL
JLCPCB Part #
C7233628
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS