CRF110JT-52-100RUL
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
CRF110JT-52-100RUL
JLCPCB Part #
C5603093
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.1W 100Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS