Y60728K82320S0L
MFR.Part #
Y60728K82320S0L
JLCPCB Part #
C1492999
Package
Plugin
Description
200mW 8.8232kΩ ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS