Y607280R0000V9L
MFR.Part #
Y607280R0000V9L
JLCPCB Part #
C1495374
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200mW 80Ω Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS