Y607270K0000T9L
MFR.Part #
Y607270K0000T9L
JLCPCB Part #
C1496556
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200mW 70kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS