Y607270K0000B9L
MFR.Part #
Y607270K0000B9L
JLCPCB Part #
C1493972
Package
Plugin
Description
200mW 70kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS