Y607240K0000S9L
MFR.Part #
Y607240K0000S9L
JLCPCB Part #
C1495577
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200mW 40kΩ Metal foil resistor ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS