Y60719K88000B9L
MFR.Part #
Y60719K88000B9L
JLCPCB Part #
C1487176
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.88kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS