Y60716K45000T9L
MFR.Part #
Y60716K45000T9L
JLCPCB Part #
C1490243
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.45kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS